Цены на Встановлення кондиціонерів у Львові/установка кондиционеров во Львове

Где купить? Все цены в магазинах

(1)
USDUAH
Где купить, продажа Встановлення кондиціонерів у Львові/установка кондиционеров во Львове


Встановлення кондиціонерів у Львові/установка кондиционеров во Львове
Диапазон цен: уточнить цену
Ед.изм.: раб./усл.
Для того чтобы купить Встановлення кондиціонерів у Львові/установка кондиционеров во Львове в ниже поданном списке магазинов нажимайте:
"купить" - оформление заказа в выбраном Вами магазине;
"о магазине" - контактная информация магазина.
Перед оформлением заказа, убедитесь, что описание, характеристики Встановлення кондиціонерів у Львові/установка кондиционеров во Львове и условия поставки вас устраивают. Почитайте отзывы о Встановлення кондиціонерів у Львові/установка кондиционеров во Львове .
Цены в интернет-магазинах:

Встановлення кондиціонерів у Львові/установка кондиционеров во Львове
Встановлення кондиціонерів у Львові. Встановлення устаткування здійснюється професійними монтажними бригадами, що пройшли спеціальне навчання і мають досвід роботи на монтаж систем кондиціонування різної складності. Ми пропонує повний спектр робіт по встановленню кліматичної техніки:установка проводитися за всіма правилами з обовязковим вакуумуванням системи. Крім того, що річне відвідування Львівських та Київських виставок. (Aquatherm-Україна,Gal-EXPO-Львів та ekxpolviv) дають можливість слідкувати за новаціями ринку. ЦІНА НА СТАНДАРТНЕ ВСТАНОВЛЕННЯ КОНДИЦИОНЕРА не більше з-х м/п фріонової траси та при висоті трьох метрі від рівня підлоги. 900 грн монтаж:при збільшені кожного погонного метра фреонової магістралі для побутових кондиціонерів малої потужності, які зазвичай називають «07» (сімка), «09» (дев'ятка)+ 120 грн. 1100 грн монтаж + 150 грн кожний погонний метр фреонової магістралі для побутових кондиціонерів середньої потужності, які зазвичай мають модельний індекс 12(двана...


Склад: есть в наличии | Дата: 11.09.2013
Уточнить цену
о магазине

 

HotStroy.info
Украина+
Украина+
Показать все регионы поиска
Регион поиска:
© 2011 - 2013 "HotStroy.info"
office@hotstroy.info